• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

z3x box

  1. Garfield'

    Вреди од Мк да се купи? или Aliexpress

    Здраво на сите другари. Ме интерисира да ли е поарно да се купи z3x box од македонија или од aliexpress? Мислам дека цената е поефтина од aliexpress? Што ќе предложите другари,вие имате повеќе искуство во оваа дали е добро или не од Aliexpress? Благодарам однапред :)
На врв Дно