• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

z170

  1. borcep

    Конфигурација G3930+Z170+ 8GB RAM

    Продавам конфигурација со Intel G3930, 8GB RAM, Gigabyte Z170 плоча (без IO shield), Powerbox куќиште ново, Gembird PSU и SSD 60GB. Без замени и карго молам. Повеќе информации во ПП. Слики подолу: Цена 8200ден.
На врв Дно