Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

yunzii

  1. Нема Слика

    Yunzii AL71 тастатура

    Продавам нова неотпакувана тастатура Yunzii AL71. 3-mode (2.4G wireless + bluetooth + wired). Целосно алуминиумска конструкција Gasket mounted Crystal white linear свичови RGB Ја користам истата веке 3 месеца и сум презадоволен. Линк од видео review: View...
На врв Дно