Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

yubikey

  1. YubiKey 5C NFC

    YubiKey 5C NFC

    Имам две YubiKey 5C NFC за продажба, во одлична состојба без никаков дефект или маана. Двете се на firmware 5.2.7. Сите слотови за resident credential на FIDO2 се слободни. Користени се за низ дома, не се носени на привезок. Функционираат одлично си сите страни што поддржуваат security key или...
На врв Дно