• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

yongnuo

  1. Oktar

    Yongnuo YN-622C II HSS + TTL Wireless Flash Trigger 1/8000 For Canon

    Го продавам комплетот од два тригери, модел којшто е споменат во насловот, а се продаваат како дел од акцијата "Брус Врилис ја распродава покуќнината јер нема нови делови од Умри Машки, нема ни приходи, а скуп је живот фраерски". Тригерите се сочувани 12/10, користени се малку, ги купив кога...
На врв Дно