Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

yamaha стерео појачало

  1. Стерео појачало Yamaha Ax-892

    Стерео појачало Yamaha Ax-892

    Продавам стерео појачало Yamaha Ax 892 докажан, издржлив и врвен модел од Yamaha со CD DIRECT AMP и PURE DIRECT. Со по два големи кондензатори FOR AUDIO ELNA од по 18000uf и висок дампинг фактор од 320 за стабилен и квалитетен звук со голема јачина без проблем да се поврзат било кои...
На врв Дно