Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

xyperx

  1. Нема Слика

    Се продава/менува i7 4790 конфигурација

    i7 4790 Kingston XyperX 1866Mhz 2x4GB GA-Z97M-DS3H + TT Contac 29 SSD 840 Evo 128GB HDD Hitachi 2TB CM 700W Silent Pro Case TT Commander Цена по договор Може и замена за телефон или подобар монитор со моја доплата.
На врв Дно