Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

хуавеи лаптопи

  1. pipelin

    Huawei преносни компјутери - генерална дискусија

    Huawei најавија дека ќе ја носат Matebook серијата на преносни компјутери во Македонија. Од тоа што можев да забележам на Facebook, на нивната фан страна оди реклама каде што истите ќе бидат достапни на 25ти овој месец. Целиот фокус е свртен кон нивниот Matebook X Pro кој доловува корисничко...
На врв Дно