Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

xrp

  1. D

    Како да купам Ripple(XPR)

    Здраво на сите. Заинтересиран сум во инвестирање во Ripple. Но ме интересира како можам да ја купам истата, и дали некој имал искуство.
На врв Дно