Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

xp-pen

 1. XPPen Artist 16 Pro - таблет/екран за цртање

  XPPen Artist 16 Pro - таблет/екран за цртање

  Поздрав, Го огласувам таблетов за цртање XPPen Artist 16 Pro, го земав за мене таму 2018/19 пред да почне коронава, ич не го користев и на крај си земав пак Intuos. Со него доаѓаат сите додатоци скоро како нови со се кутија, само ракавицата не е ставена бидејќи ми се скина од користење.
 2. D

  XP-Pen Македонија

  Здраво дечки. Ме интересира дали некој досега има купено нешто преку XP-Pen? Имаат страна на Facebook, но немаат ни легитимна веб страна ни некоја политика за заштитна на купувачи. Доколку може некој да сподели искуство ќе ми биде од помош многу. Фала ви однапред.
На врв Дно