• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

xp-pen

  1. D

    XP-Pen Македонија

    Здраво дечки. Ме интересира дали некој досега има купено нешто преку XP-Pen? Имаат страна на Facebook, но немаат ни легитимна веб страна ни некоја политика за заштитна на купувачи. Доколку може некој да сподели искуство ќе ми биде од помош многу. Фала ви однапред.
На врв Дно