Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

xp pen

  1. Нема Слика

    XP Pen Star G960S Plus

    Таблет за цртање XP Pen Star G960S Plus https://www.anhoch.com/product/599871056/pen-tablet-xp-pen-star-g960s-plus-5080lpi-8192-pressure-levels-android-support Купен во јануари оваа година. Изваден од кутија, нацртани две три линии на екран и ставен во фиока. Сеуште под гаранција. Слики...
На врв Дно