• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

хостиг

 1. Miki98

  Предлог cheap хостинг

  Здраво Дајте некој добар хостинг ефтин Налетав на еден дали има искуство некој https://contabo.com/en/vps/?utm_source=adwords&utm_medium=cpc&utm_campaign=vps&gclid=EAIaIQobChMI5YOD8_LY8QIVC6myCh1Xew7oEAAYBCAAEgI39PD_BwE ?
 2. B

  Има маркет за хостинг?

  Здраво до сите! Нов член на форумов од САД :) Сакам да отворам Фирма за хостинг во МК, но пред да го напрам тоа, сакам да знам дали има маркет. Знам дека има неколку играчи во оваа маркет, но дали има можност за уште еден за маркетов? И аку има, кој услуги мислите би било убаво да се...
На врв Дно