Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

xigmatek lux s

  1. GTX 1660 Super, CM 550W Gold full modular, Xigmatek Lux S, Antec NX200M

    GTX 1660 Super, CM 550W Gold full modular, Xigmatek Lux S, Antec NX200M

    Поради апгрејд на конфигурацијата ги продавам следните делови. Цените се однесуваат на поединечните делови, нормално доколку се купат два или повеќе цената соодветно ќе биде намалена. Дополнително имам Ryzen 5 3600X tray резервиран до петок, доколку се ослободи ќе биде додаден на огласот...
На врв Дно