Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

xiaomi tv stick

  1. Xiaomi Android TV Stick 4K

    Xiaomi Android TV Stick 4K

    Неотворен, нема гаранција ( од мене 3 месеци ), купен за моите али во меѓувреме си купија андроид тв па не им треба.
На врв Дно