Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

xiaomi router

  1. Купувам Рутер

    Купувам Рутер

    Здраво ит другари Ми требаат следните рутери кои сакам да ги земам xiaomi ax3200,по можност да биде отклучен за OpenWrt. Xiaomi Router 4C ver.1 -2 парчиња исто со OpenWrt ќе се користи. Благодарам однапред.
На врв Дно