• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

xiaomi router 3

  1. gremlin

    Проценка Xiaomi MI Router 3

    Здраво, ќе ве замолам за проценка за рутер Xiaomi MI Router 3 купен од Hi Store користен една година и 3 месеци одприлика, одлично си работи, чувам и кутија и се. Повеќе инфо за моделот на следниот Link
На врв Дно