• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

xiaomi mi mix 3

  1. DonFrozex

    Продавам: Xiaomi телефони

    Продавам (набавувам) Xiaomi телефони по најповолни цени во Македонија. Сите телефони се НОВИ, некористени, (non-refurbished), со комплет оригинална кутија и сите додатоци што следат во еден телефон. Телефоните имаат инсталирано глобален софтвер. Latest MIUI (Android) и OTA updates. Каталог...
На врв Дно