• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

xiaomi mi a2 lite

  1. PC_GAMER

    Предлог за смартфон: Xiaomi Redmi 6A или Samsung Galaxy Grand Prime Pro или друг

    Здраво дечки, Како што стои и во насловот, планирам во догледна иднина да се подновам со нов смартфон. Буџетот ми е максимум до 8.000 ден. Би сакал да потенцирам дека сакам да го користам, најчесто, за WhatsApp/Viber, гледање видеа и слушање музики на YouTube, сурфање на Интернет, Shazam...
На врв Дно