• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

xiaomi mi a1

  1. E

    Проценка Xiaomi Mi A1

    Ќе ве замолам за проценка на телефон Xiaomi Mi A1 Gold, со 4GB рам и 32GB меморија. Комплет спецификации тука. Телефонот е во добра состојба, има мало оштетување кај Power копчето (види слика - не смета ништо на функционалноста и кога е во маска не се приметува) и ситни гребаници од нормално...
На врв Дно