• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

xiaomi mi 5

  1. DonFrozex

    Проценка Xiaomi Mi 5 (3/64) && iPhone 7 Plus (3/128)

    Дечки ме интересира мислење за проценка на двава телефони: Xiaomi Mi 5 - 3/64GB, бел, половен без никакви маани по него, све комплет со него. (да, ова е мојот што го користам :), ме интересира колку би добил за него имајки на ум дека веќе и да ги нема овие модели никаде за продажба ) iPhone...
На врв Дно