• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

xiaomi mi 365 тротинет

  1. Pinceta

    Продавам Xiaomi Mi 365 scooter тротинет

    Здраво дечки, Продавам Xiaomi Mi 365 тротинет, неотпакуван. Земен ми е од ВИП, официјален сервис и гаранција од 1год доаѓа од Официјален Дистрибутер и Увозник на Xiaomi Inc во Македонија Цена 23 990 ден.
На врв Дно