Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

xiaomi mi 11 ultra

  1. Нема Слика

    Продавам Mi11 Ultra 12/256

    Состојба 9.5/10 Боја црна Модел - 12/256 Причина за продавање - апгрејд на Mi12U Цена - 40.000 Контакт и прашања, строго преку пп. Гаранција има до 31.08 2022, - купен од Мобеликс. Слики нема, затоа што немам заменски телефон или апарат, да го сликам, и да се гледа убаво.
На врв Дно