• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

#xiaomi

  1. Ficho

    Проценка Xiaomi Mi Mix2

    Молам за проценка на горенаведениот телефон. Телефонот е земен преку али во декември 2017та. 6/64 верзија. Црн. Со кутија и сите додатоци. Без никакви козметички оштетувања.
На врв Дно