• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

xfx

  1. gremlin

    Продадено XFX RX570 8GB

    Продавам две графички XFX RX570 8GB. Без гаранција се, копани но многу малку користени во добра состојба. Цена 6000.
На врв Дно