Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

хдми

 1. Продавам гејминг глувчиња Glorious Model I Matte White и Model D Minus Wireless Matte White

  Продавам гејминг глувчиња Glorious Model I Matte White и Model D Minus Wireless Matte White

  Двете глувчиња се отворени, тестирани 15 минути, и вратени во кутија. Комплет пакување, без гаранција. Glorious Model I: 2800 денари. Glorious Model D Minus Wireless: 3800 денари. Не испраќам по карго.
 2. bogdan.j

  HDMI v2.0 кабел 10 метри 4к 60Hz

  Ми треба кабел HDMI 2.0 кабел 10 метри 4к 60Hz. Ги пребарав Логинг, Сетек и Анхоч немаат. Да не продава некој или идеја каде би можел да најдам ?
На врв Дно