Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

xbox s

 1. Xbox Series S - 2 Joystick + Battery

  Xbox Series S - 2 Joystick + Battery

  Продавам Xbox Series S 512GB Robot White во одлична состојба, домаќински чуван со помината гаранција. На двата џоистици им се заменети L1/R1 (горните) и функционираат како нови, оставам и резервни копчиња во иднина за замена по потреба. Може да си активирате Game Pass од препродавачи за ефтина...
На врв Дно