Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

xbox one s

 1. Нема Слика

  Xbox One S White

  1TB простор за игри 2 контролери со rechargeable батерии кои стојат на USB stand vertical stand акаунт лесно се става на годиншно ниво за само 2000мкд со мала финта (има моментално до Јануари2023)
 2. rippermkd

  Продадено xbox one S

  ве молам за проценка на xbox-от, го добив како компензација, го апдејтирав, и веќе го тестирам 2-3 часа. дојде со еден џојстик работи ок, со ХДД е внатре (не знам дали мене ми е бавен или Е бавен, немам користено ХДД 4-5 години веќе како буут драјв), нема power cable, но ќе купам денес или утре...
На врв Дно