xbox one s

  1. rippermkd

    Проценка xbox one S

    ве молам за проценка на xbox-от, го добив како компензација, го апдејтирав, и веќе го тестирам 2-3 часа. дојде со еден џојстик работи ок, со ХДД е внатре (не знам дали мене ми е бавен или Е бавен, немам користено ХДД 4-5 години веќе како буут драјв), нема power cable, но ќе купам денес или утре...
На врв Дно