• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

xbox one kinect just dance

  1. ImTheDude

    Купувам Xbox 360 + Kinect

    Купувам Xbox One + Kinect за истиот, нов или користен, потребен ми е за играта Just Dance. Не верувам дека ќе се користи за било што друго, така да други игри не ми се битни и доволен е еден контролер. Слободно предложете каде да го купам и нов, само да е во државава и да може веднаш да се...
На врв Дно