• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

хантол

  1. JensenInterceptor

    Старо напојување за лаптоп?

    Напојувањето почна да зуи у последно време, и зуи само кога го ставам на лаптоп, односно кога проаѓа струја низ него. Да бидам поточен звукот доаѓа од самиот адаптер, таа циглата измеѓу. Како да има негде краток спој, па гори самото од себе, и плус и грее повеќе од обично. Без многу мислење...
На врв Дно