• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

x550c

  1. Astraion

    Продадено Asus x550c лаптоп

    • Користен 4 години • Сменет Хард Диск со Нов Тошиба (500ГБ) пред околу 4 месеци • Осмицата кај Num Pad не функционира • Левиот курсор (стрелка) не функционира Дисплејот како шо можете да видите е "дотеран" и затоа одлучив да го продадам. Барам проценка за него и доколку одговара цената ќе го...
На врв Дно