Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

wqhd

  1. Проценка: 27" SR75 WQHD LED Space Monitor

    Проценка: 27" SR75 WQHD LED Space Monitor

    Купен 18-Јун-2020 од Anhoch, без гаранција Maximum Resolution: 2560 x 1440 Aspect Ratio: 16:9 Screen Size: 27" Display Type: VA Response Time: 4 ms (GtG) Refresh Rate: 144 Hz Contrast Ratio: 3000:1 Features: Picture in Picture (PiP), Picture by Picture (PbP), Widescreen, Flat Screen Video...
На врв Дно