• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

worpress

  1. Cevi

    Совети за Worpress Страна

    Здраво дечки. Веќе година дена имам веб сајтче за здрава храна и сл. Ја направив во Wordpress. Значи факт е дека сум глуп пошто после толку време сигурно веќе ќе пронајдев решенија за проблемиве. Али факт е и дека немам доволно време па и да се посветам на истите пошто ова ми е онака уз слободно...
На врв Дно