Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

world of warcraft

  1. JensenInterceptor

    Графичка од 6000 до 9000?

    Гледам графички сеа, и сметам дека од 6000 до 9000 некоја ќе ми заврши работа. Ќе ги играм следниве игри: Crysis 1,2,3 Starcraft 2 Heroes of the Storm Torchlight 2 XCOM, EU, EW XCOM 2 World of Warcraft Heroes of might and Magic 5 Не сум утепан гејмер да ја изиграм секоја можна игра на...
На врв Дно