• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

withdraw

  1. DonFrozex

    Вадам пари од PayPal

    Како што гласи насловот, вадам пари од PayPal. Парите треба да бидат префрлени на мојот PayPal акаунт преку опцијата "Send money to family" - за да се осигураме дека утре нема да побарате Refund. Генералната провизија е 10% од сумата. Во зависност од сумата која ја повлекувате - може да се...
На врв Дно