Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

wireless gaming headset

  1. Продавам Logitech G533 Wireless Gaming Headset

    Продавам Logitech G533 Wireless Gaming Headset

    Здраво, Продавам слушалки Logitech G533. Слушалките се купени во Германија минатата година како подарок и користени се само 2 пати чисто да се споредат со Logitech G535 кои веќе ги имав. Слушалките се одлични, цврсто лежат на уво и имаат супер звук. Доаѓаат со оригинал кутија и со сите делови...
На врв Дно