• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

wireless display

  1. -={K-O-R-U-N}=-

    Wireless Display BLACK Screen

    Лаптоп: Dell Inspiron 5748 LCD TV: SONY Bravia KDL-49WD757SAEP Проблем: Кога го поврзувам ТВ безжично со лапопов за да игра улога на безжичен монитор/дисплеј, се поминува „без проблем“ т.е. го наоѓа телевизорот, се инсталираат драјвери инстантно, се поврзуваат одма, само што на ТВ нема ништо...
На врв Дно