Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

windows remember

  1. Miki98

    Како да се направи на Windows и повеќе заштита ?

    Здраво ит другари Ми треба малку помош како да направам на Windows-от кога некој симнуваа и инсталираат работи или копираат на десктоп работи да ги брише после исклучување на пц-то,да си го врати во нормала како што беше? Во школо беше така,кога некој пробаше да инсталираше програма или да...
На врв Дно