• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

win7

  1. HoLfElDeR

    Драјвери за Asus L502MA

    Ми требаат драјвери за Asus L502MA за windows 7 64bit, никако не можам да најдам, посебно за wifi i za smart pad Ако некој може да ми помогне однапред се заблагодарувам
На врв Дно