• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

win10

  1. M

    win10 bloatware

    некое програмче да не го бришам цел блоатвер што го има 10кава да не му се наоѓа на некој ? фала
На врв Дно