• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

wifi antenna

  1. BlackOuttheWoRlD

    Проценка на вифи антенна 15dbi

    Здраво другари Барам проценка на оваа антенна Tl-ant2415D 15dbi за прoдажба,некористена е,само проба е напрена со неа да ли работи waterproof е итн. Купена пред 1 или 2 год. Неможам да сетам околку 3000илјади и со кабел 400,несум сигурен документите од неа ги имам оставено дома,нежожам да ги...
На врв Дно