Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

whitepaper

 1. Монитор Benq VZ2770H white

  Монитор Benq VZ2770H white

  Барам проценка на мониторов, купен од Анхоч 2017 година, комплетно исправен и без никакви физички оштетувања и мртви пиксели. Панелот е 27'', AMVA+ (Е2Е), W-LED, 1920 x 1080 pixels, Anti-Glare, Viewing angles (H/V) 178° / 178°, Brightness: 300 cd/m², Има VGA и 2 HDMI влеза, и единствена мана му...
 2. zeroscience

  I Own Your Building (Management System) - Security Research Report

  Линк: https://www.zeroscience.mk/files/ioybms_gk_2019.pdf
На врв Дно