Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

wh1000-xm3

  1. Продавам слушалки Sony WH1000-XM3

    Продавам слушалки Sony WH1000-XM3

    Продавам малку користени noise cancelling слушалки Sony WH1000-XM3. Купени се некаде крај на 2019 / почеток на 2020. Последниве две години стојат во фиока, затоа и одат на продажба.
На врв Дно