Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

westerndigital

  1. Нема Слика

    2*2TB WD Red NAS

    5500мкд таман колку што ми треба да купам нешто од форумов... Не планирав да ги огласам во последно време стојат врзани на компјутер за UnRAID иако претежно користам Windows на заинтересирани моќам да праќам информации подетални...
На врв Дно