• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

webstore

  1. D

    Dali moze Shopify da se povrze so nasive banki i kartici za plakjanja?

    Dali moze Shopify da se povrze so nasive banki i kartici za plakjanja?
На врв Дно