Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

website

  1. Garfield'

    Вебсајт за здрав живот и спорт во повеќе јазици

    Здраво Сакав да прашам дали можам да направам веб-сајт за здрав живот и спорт каде што ќе има суппорт од сите јазици без translate на google? Кои платформи да ги изберам односно во wordpress ли е подобро и која тема? И дали ќе може после 6-7 месеци да се монетизира веб-сајтот на сите јазици...
На врв Дно