• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

webmin

  1. V

    Virtualmin Postfix

    Поздрав дечки. Дали е возможно некој да ми помогни да подесам правилно Postfix на Virtualmin(Webmin). Благодарам однапред.
На врв Дно