Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

web hosting

 1. H

  Хостинг Со Сервер во МК

  Добар ден, прв пат се зачленувам тука (малку проблеми имав но решив) би сакал да ги прашам корисниците тука да ми предложат брз и стабилен хостинг. Сакам да отворам страна тука во Македонија и сакам да се лоадира брзо во МК. Страната ќе биде изработена на WordPress + Elementor. Благодарам на...
 2. M

  Wordpress + cPanel

  Здраво дечки, почнувам малце посериозно да се занимавам со Wordpress i cPanel. Ако може да добијам било какви идеи, препораки, туторијали. Секое мислење е ценето! Фала однапред. Моментално најголемо шпанско село ми е структурата на алатката phpMyAdmin во cPanel, можеби бидејки имам минимални...
 3. QhostMK

  Спонзорирано QhostMK - Квалитетен Хостинг ( серверска локација Македонија )

  QhostMK - Супер брз хостинг ( Litespeed веб сервер ) https://qhost.mk 24/7 Премиум поддршка & 99,99% Uptime & Неограничен сообраќај Локација : Македонија Speedtest : https://speedtest.qhost.mk | 100MB | 200MB | 500MB | Нудиме премиум услуги по достапни цени за сечиј буџет SHARED...
На врв Дно