• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

wdmypassport

  1. Глупав

    External HDD MyPassport не респондира

    Беше вклучуван повремено кај мене на уреди на USB3.0 како архива на некои филмови кои беа на него. Двапати позајмен меѓутоа без проблеми функционираше. Го позајмив на еден пријател и ми го врати велејќи дека воопшто не сакал да уклучи. Кај мене сега не сака да проработи ни со DiskManagement...
На врв Дно