Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

wd blue

  1. HDD Western Digital 2TB

    HDD Western Digital 2TB

    Western Digital WD20EZRZ 2TB купен од Сетек со гаранција до 15.04.2023 год. Дискот е отпакуван и речиси некористен, 7 вклучувања работен помалку од 1 час.
На врв Дно