Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

watercool

  1. Deepcool Gammaxx L120 V2 RGB

    Deepcool Gammaxx L120 V2 RGB

    Се продава водено ладење Deepcool Gammaxx L120 V2 како на сликава компатибилно за сите сокети и матични, во одлична состојба со сите додатоци, кутија, кеси и слично. Купено од Анхоч 2021 година, работи и лади одлично, до сега возено на Рајзен 5600Х со ПБО оверклок без никакво прегревање...
На врв Дно